رویه های ارسال سفارش

از آنجایی که یکی از مهمترین رویکردهای کتابکده دات کام   ایجاد لذت خرید آنلاین برای مشتریان عزیز می باشد لذا روش های ارسال کالا به قرار زیر می باشند:

تهران

ایام و مناسبت هایی(روز اول فروردین-تاسوعا و عاشورای حسینی-اربعین …) که منجر به تعطیلی مراکز حمل و نقل باشد جهت ارسال سفارش با مشتریان عزیز هماهنگی خواهد شد که در اولین روز کاری ارسال انجام خواهد شد.

از آنجایی که ترافیک و حوادث غیر مترقبه قابل پیش بینی نمی باشد لذا مشتریان عزیز شایسته است که در بازه زمانی تعیین شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نمی باشد و هزینه ارسال مجدد به عهده مشتریست .

شهرستان ها

سفارش هایی که قرار است در همان روز ارسال شوند باید قبل از ساعت ۱۳ همان روز قطعی شوند تا به نماینده پست تحویل شوند در غیر اینصورت روز بعد ارسال خواهند شد.

شرکت پست با توجه به زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی  و بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری ارسال می کند.

نکات قابل ملاحظه در هنگام تحویل کالا:

۱-به مشتریان عزیز اکیدا توصیه می شود هنگام تحویل سفارش قبل از امضا رسید تحویل کالا ،حتما کالای سفارش داده شده را با کالای ارسالی مطابقت داده و در صورت مغایرت، کالا را تحویل نگرفته و با واحد خدمات پس از فروش تماس حاصل فرمایید.

۲-در صورتیکه مشتری بدون رویت کالای سفارش داده شده ،کالا را از متصدی تحویل بگیرد و رسید تحویل کالا را امضا نماید بدیهیست  به معنای تایید سفارش از سمت مشتری می باشد و در این صورت  کتابکده هیج گونه مسئولیتی در مورد عودت کالا ندارد.

۳-مشتریان عزیز باید در هنگام تحویل سفارش کارت شناسایی معتبر ویا کارت ملی به همراه داشته باشند.

۴-در صورتیکه مشتریان عزیز بخواهند سفارش را برای شخص دیگری ارسال کنند حتما باید از در گاه های ارتباطی اطلاع رسانی نمایند در غیر این صورت هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری خواهد بود.